• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. šachlik

    Speed of Legends

    Ahoj, rád bych uspořádal takovou, jakoby, speed ligu, pod názvem Speed of Legends. Již jsem na toto téma vedl diskuzi s Kubinou, nicméně rádi bychom znali vaše názory. O co se jedná? Jde o jakýsi turnaj dlouhodobějšího trvání, řekneme o délce třeba 20-30 kol, ve kterých by se počítali body buď...
  2. šachlik

    Legendy

    Vážení hráči, je tomu již neuvěřitelných 10 let od doby, kdy byl na české verzi divokých kmenů spuštěn tolik oblíbený speed server! Za tuto dlouhou dobu se zde vystřídala obrovská spousta hráčů a rovněž poměrně velký počet členů dk týmu, který se staral o chod speed serveru. A právě toto mě...
  3. šachlik

    šachlik

    Předpokládám, že všichni poznají o věž kterého hradu/zříceniny se jedná... :D
  4. šachlik

    šachlik

    Zdravím Tě příteli, touto zprávou bych Tě rád pozval do našeho kmene Hoptua! Nebudu Ti tu nalhávat jak jsme nejlepší, jak jdeme vyhrát a podobné nesmysly jako to dělají ostatní, nicméně věz, že jádro kmene tvoří parta několika kamarádů, jež se orientují především na speed kola. Jinými slovy...
  5. šachlik

    Speed turnaj

    Zdravím, nemáte v plánu zase uspořádat něco jako před 2 lety? Nějaké MČR ve speedech? Tentokrát s trochu jiným herním systémem vzhledem k možnosti nedostavení se některých přihlášených (víme o čem mluvím - viz posledně). Myslím si, že by to bylo zajímavé oživení vzhledem k blížícímu se létu...
  6. šachlik

    Turnaj 2v2

    Vážení hráči, milé hráčky, po domluvě s Lady Kasandra je tu opět něco pro oživení české speedařské scény... Jedná se o turnaj dvojic, kdy na daném speed kole budou pouze 4 hráči (2 hráči v jednom týmu proti 2 hráčům v týmu druhém), tzv. 2v2. Zde důležité informace: 1) Nastavení Rozestavěná...
  7. šachlik

    Výměna PB .cz >< .uk

    Zdravím lidičky, hledám někoho kdo má prémiové body na .uk verzi a už je nebude potřebovat. Rád bych je vyměnil za prémium zde na .cz. Předem dík za odpovědi.
  8. šachlik

    šachlik

    Zdravím, tak jsem se rozhodl také se zúčastnit, jelikož v hlavě již delší dobu nosím 2 možnosti na nový speed a nyní přišel vhodný moment na prezentaci. Prozatím zveřejním jeden a podle ohlasů i ten druhý (hlavně ale ten druhý nemám doladěn). Název: Bet Legend Čas: 8 hodin Podmínka...
  9. šachlik

    Přání hezkých svátků!!

    Vážení spoluhráči, milé spoluhráčky, blíží se nám konec roku 2014, venku stále není sníh a zdá se, že ani nebude a proto myslím, že nadešel čas zrekapitulovat si v kostce letošní rok, který ve světe Divokých Kmenů znamenal několik velmi zajímavých změn či událostí. Pojďme se tedy podívat na ty...
  10. šachlik

    šachlik - koleda

    Nic moc obrázek, nejsem žádný profesionální výtvarník a proto to vypadá jak to vypadá. :D:D Snad se alespoň koleda bude líbit. :wacko:wacko
  11. šachlik

    šachlik - dopis Ježíškovi

    Milý kmenový Ježíšku, myslím si, že Tě nepřekvapí, že Ti opět píši, jako již každoročně, několik dní před Štědrým dnem. Dovol mi prosím vznést prosbu, která pomůže, doufám, všem vojákům, vládcům všech impérií a nakonec i všem Bohům samotným. Dej, nechť se kopiníci nepřátelských nájezdů nebojí...
  12. šachlik

    Česká speed reprezentace

    Vážení hráči, v tomto topiku naleznete všechny důležité informace týkající se české speed reprezentace. Žádám vás, abyste zde zbytečně nespamovali. Máte-li něco na srdci, tak prosím pište pouze k tématu. Za český tým, šachlik
  13. šachlik

    Speed Legends

    Zdravím přátelé! Dříve tu byla tato sekce, ale nevím co se s ní stalo, proto ji zakládám znovu ... :king Pojďme tedy zmínit některá jména, která vám utkvěli v paměti ať už jako největší podrazák, nejlepší stratég, nejschopnější diplomat, nejlepší bojovník, největší machýrek, či největší...
  14. šachlik

    šachlik - mimo soutěž

    ***** Divoké kmeny pojď s námi hrát, však každý má tuto hru strašně rád! *** Pojď si hrát, pojď se bavit, s přáteli pojď ničit davy! Poť se, bojuj, vyjednávej, v budoucnu pak hru ovládej! *** Snaha, víra, odhodlání, aneb 3 zlatá přikázání, přidej k tomu trošku času a staň se pánem svého...
  15. šachlik

    Hoptua Team

    Zdravím ve spolek! Tak jsme tu zase, tentokrát ovšem poprvé na normálním světě a ne na speedě, což znamená, že si naší premiéru hodláme pořádně užít, rozjet show jako na speedech a hlavně začlenit do uskupení Hoptua Teamu další skvělé človíčky, kteří mají smysl pro humor! Chcete-li se stát...
  16. šachlik

    šachlik - Balada o Biblosovi

    Balada o Biblosovi Blázen Biblos bydlel v bílém baráku a byl tak blbý, že i bubny bubnovali. Když byl Biblos v bílém baráku bos, tak si bral bonbóny, ale bolení břicha bylo tak brutální, že bil bičem barmana. Barman se bránil, ale bez bot byl bezdomovcem, který brečel, že byl brutálně bit...
  17. šachlik

    Vzpomínky - šachlik

    Moje začátky na DK se datují ke dni 6.9.2009 na světě 13 kde jsem si pouze zkoušel taktiku, ale jelikož jsem neměl příliš schopný kmen tak jsem se musel učit sám a i proto jsem začal hrát na speedech, abych se naučil ty nejlepší taktiky, styly hry a plno dalších užitečných věcí. Matně si...
Nahoru