• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Brýle nebo čočky ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33113

Guest
Bojím se to říct mámě mi povídala at dlouho nesedím u počítače že budu mít brýle a je to pravda :( Nevíte jak to mám říct ?:(
 

DeletedUser

Guest
Já si taky pamatuji jak jsem dostal brýle. Měl jsem asi jednu dioptrii a vůbec jsem je nechtěl nosit. Nevadilo mi jak v nich vypadám, ale hrozně tlačily. Takže moje brejličky skončily v šuplíku a už jsem se jich nedotkl. Asi po půlroce jsem šel na kontrolu k očařce a věřte nebo ne, s těmi brýlemi jsem neviděl ani pendrek. Bez brýlí doteď přečtu spodní řádku na té osvícené tabuli. Nevím jak to bude v 50-ti letech, ale teď mi to takhle vyhovuje.
 

DeletedUser33113

Guest
Že blbě vidím, nevím mám z toho divný pocit...
Máma mi povídala at dlouho nesedím u počítače že budu mít brýle a je to pravda
 

DeletedUser11059

Guest
Na to nemysli. Řekni, že špatně vidíš (nebo, že Tě pořád pálí oči) a chtěl by jsi jít k očaři ... ten už Ti je předepíše a nebudeš muset nic říkat.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ale to vůbec nemusí být od počítače - syn vysedával u počítače od deseti let a zatím žádné brýle nepotřebuje, nás kdysi takto strašili, že to budeme mít z koukání na televizi. A pokud jde o nošení a případný posměch - nad to se musíš umět povznést - možnost vidět a dobře vidět je cennější, než nějaké kecy posměváčků - ty Ti zrak nezlepší.
 

DeletedUser30967

Guest
posměch v dnešní době navíc v podstatě nehrozí.. mě se děcka pošmívaly v době kdy brýle měli 2-3 lidé ze třídy.. po pár letech už nás bylo 5-6 a později víc než polovina.. brýle dneska nosí dost lidí, a nikdo se za ně nemusí stydět!!!
naopak!! pryč jsou časy kdy všichni nosili obrovské obroučky a lá profesor přísňák.. dneska jsou obrub tisíce a stačí prolézt pár optik a vybrat ty které sednou..
a rodičů se neboj.. hehe lepší když Ti koupěj brýle než když si šilhající rozbiješ hubu někde na schodech..
 

DeletedUser

Guest
Veď uvidíš, potom napíš. Ja si čočky neviem vynachváliť, sú super :thumb
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru