• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální česko-slovenský sraz - Květen 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25387

Guest
Taky děkuju za sraz, bylo to velmi super. Doufám, že na dalším se zase uvidíme. :)
 

DeletedUser36340

Guest
Sraz byl naprosto nepopsatelně úžasný a to jen díky supr lidem co tam byli.
Už teď se těším na další sraz.
 

DeletedUser34342

Guest
První společný sraz je za námi. Tímto chci poděkovat všem organizátorům, členům týmů a hlavně hráčům za pěknou akci. Brzy na viděnou.
MIko
 

DeletedUser843

Guest
A ešte chcem poďakovať aj Kozmimu, Kvítku a Biblos za milé darčeky, potešili ma a mám ich odložené :)
Bolo tam proste fajn :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jéjej, děkuji všem, co mi děkovali. :D

Sraz se mi také líbil, i když pro mne měl jednu vadu - konal se v kuřáckém prostředí. Ale naštěstí všichni z okolí chodili na cigárko dál od našeho stolu, tak jsem přežil ... Shedd dodržel slovo a tak jsem dostal půllitr plný džusu dle vlastního výběru a od Lotůska krásnou ovečku z pravého včelího vosku.

[SPOIL]Ohledně fotografií - ty, co jsem pořizoval já, tak jsou na rajčeti na skryté adrese, aby byla dodržena litera zákona. Takže, kdo byl na srazu, může mi poslat osobku se žádostí. Ovšem, souhlas ke zveřejňování mnou pořízených fotografií někde jinde tímto nedávám. Rovněž také ne zveřejňovat kdekoli fotografie se mnou. (To píši raději pro pořádek. A příště se nezapomenu zeptat, jestli smím fotografie s fotografovanými zveřejnit.)[/SPOIL]

Kdo jste nepřijel, byla to škoda. Trefili jsme datum konání v době, kdy v Trenčíně probíhala noc muzeí a galerií, takže za jedno euro si toho člověk mohl prohlédnout opravdu hodně (v porovnání, že jedno euro stálo např. i povolení fotit na hradě.)
 

Deleted User - 18375

Guest
...Takže, kdo byl na srazu, může mi poslat osobku se žádostí....

Zdravím všechny :) Biblosku já jsem na srazu nebyl, takže právo na fotky nemám, co? :blush

Jelikož jsem tu na fóru velice sporadicky, tak se radši podepíšu "Pan Orech"...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jestli to byl podpis pro mne, tak zbytečně, já si to pamatuji. :) A pokud jde o fotky, tak příště musíš na sraz. :hi
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Biblusku - super fotky ! :)
Taky krasny pripomneni ! ;)

Jinak ja tady jeste ani nepodekovala...musim to napravit ;)

Dekuji moc vsem vsem vsem za nejuzasnejsi srazik, ktery me doslova vratil do zivota. Kdybyste mne videli jeste den predtim...ale vy jste mi dodali elan, energii a chut dal zit :)
Nejvetsi diky dvojickam Kozmicz & Janicka + Navik & Zabicka (vsem s laskou ;) )

Lidicky, nakazili jste me zivotem a vsem moc za to dekuji !!! Sraz pro mne hodne znamenal, jste super parta, mam vas rada.
Internetove nicky zas na chvili v realu ozily achvile s vami byly naprosto nezapomenutelne :)
Diky, diky, diky, diky....moc moc moc diky !!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru