• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální česko-slovenský sraz - Květen 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34128

Guest
kladno bylo dve hodiny (to je skoro jako do ostravy), trencin je 4-5 hodin cesty verejnou dopravou.. ja nechapu co je tak nepredstavitelnyho na predstave udelat sraz v takovym zastrcenym miste kam nejede zadny spoj (praha)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel ne každému při plánování srazu vyjdeme vstříc a my si již delší dobu pohrávali s myšlenkou udělat česko-slovenský sraz. Cílem bylo vybrat nějaké město, které je v blízkosti hranic a kam nebude problém se dostat. Trenčín nemá špatné spojení, podařilo se nám tam vybrat pěkný podnik, kde nechtějí dokonce žádný pronájen, což má za výsledek, že pro hráče tam bude vstupné zdarma.
 

DeletedUser25922

Guest
škoda, tak daleko mě rodina nepustí a zdravotní stav taky ne :(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Karlo, nebuď labuť, když bude místo v autě, tak tě vezmu ;)
 

DeletedUser25922

Guest
Karlo, nebuď labuť, když bude místo v autě, tak tě vezmu ;)


Nu a nocleh mi doma vyjednáš u polovičky zárlivky co? Ještě s tebou jako s frajerem :DD Jak by ženu neuhodil, tak myslím, že by jedna přilétla z prava i leva :)) jen nevím komu, čemu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Vloni jsem se vysmíval, když byl DK sraz na Bílou sobotu 19. 4., že pak vycházely 4 dny k důvodu k opíjení, i když spíše recesisticky.:blush

Letos jste to zabili ještě lépe, protože tak mám hned 5 dnů (od středy do neděle) ke slavení, ale to je celkem jedno, podstatnější je, že v pátek 15. 5. jsem pozvaný do kulturního domu v Lukově, tak to fakt nevím jak to skloubit.:scratch

Pajclin1 už dlouho nebyl na fóru, u něho by mě zajímalo jestli přijede. Taková pavlísek7 nebo Habrton určitě nepřijedou, Biblos neví, akorát Kvítek je nažhavená, zbytek mě až tak nezajímá.:angel
 

DeletedUser25922

Guest
Navi :)

Tebe by jsem kluku zase jednou ráda viděla,ale ...ale doma to neprosadím.. :(
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
.... akorát Kvítek je nažhavená....l

Hehe, to mas pravdu :)
Ikdybych tam mela dorazit na gryplkare s kapackama v obou rukach a se sadrou na hlave, tak bych urcite prijela :mocking

Vlastne...Karla zminila zdravotni stav. Uvidim jestli to nebude u mne taky problem.

Kazdopadne se moc tesim. Loni jsem Trencinem jen projizdela a rikala jsem si, ze bezpodminecne to tam musim navstivit. Dominanta mesta mne uchvatila hned na prvni pohled.
Splnilo by se mi dalsi me cestovatelske prani.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru