• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ideální vesnice?

DeletedUser

Guest
Ničit doly ? farmit ? to max první tři měsice hraní.
Neumím si teď představit že bych měl sice o pár vojáků víc ale neměl bych doly a při 500 mincich na jednoho šlechtice věř tomu že bych radši ještě obětoval 1000 vojáků jen abych si mohl ještě přistavět doly :DDD
 

DeletedUser

Guest
Angelino s se 120k bodů se to kecá. Až bude mít pár mio. pokud se k tomu někdy dostane tak bude mluvit jinak.
 

DeletedUser14722

Guest
Já nehraji na body, jen pro zábavu a odreagování. Když mně to přestane bavit tak prostě skončím a hotovo.
Víc mně baví Travian. tady si dělám a zkouším jen simulace útoků protže útočná sílá jednotek je srovnatelná.
Z Travce jsem zvyklý mít v jednom útoku minimálně 30t pěchoty a 5t jízdy +500 katů a beranů.
A ve finále hry je ta částka ještě vyšší.
Tady jsem vytlačil nejvíc něco přes 12t pěchoty, necelé 2t jízdy a jen 300 katů a beranů v jednom útoku.
A to je fakt jen plivnutí do moře.
Ale na druhou stranu když pošlu 2 takové útoky tak mi zatím nic nezabránilo projít a takových armád mám mnohem víc.
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Já nehraji na body, jen pro zábavu a odreagování. Když mně to přestane bavit tak prostě skončím a hotovo.
Víc mně baví Travian. tady si dělám a zkouším jen simulace útoků protže útočná sílá jednotek je srovnatelná.
Z Travce jsem zvyklý mít v jednom útoku minimálně 30t pěchoty a 5t jízdy +500 katů a beranů.
A ve finále hry je ta částka ještě vyšší.
Tady jsem vytlačil nejvíc něco přes 12t pěchoty, necelé 2t jízdy a jen 300 katů a beranů v jednom útoku.
A to je fakt jen plivnutí do moře.
Ale na druhou stranu když pošlu 2 takové útoky tak mi zatím nic nezabránilo projít a takových armád mám mnohem víc.

Ty chceš srovnávat Travian s DK, když jsou to zcela jiné prvky?
Měl by sis přečíst nápovědu, než tohle řekneš. Zde máme selák, vejde se tam určitý počet jednotek, ne nějká obilná pole apodobné věci.
Zde zkrátka doly potřebuješ, s travianem je tato hra nesrovnatelná, snad jen že jsou na obou hrách špehové.
 

DeletedUser14722

Guest
Mýlíš se obě to jsou bojové hry a rozhoduje tudíž množství vojsk vo braně a nebo útoku. Klidně jestli hraje kdoz vás na 6 servru hraje rozdám ruskou ruletu a ukáže se kdo má pravdu zda já či kdo z vás.
Podmínkou je souhlasit s tím, že kdo z nás prohraje smaže účet. Já si věčím, že vyhraji a to i teď když mám poloviční stavy útočných armád po takové trochu útočné a obranné kočkované se sousedem :D. Já mu prošel 4 zabetonovanými vesnicemi on ani s jedním útokem neprošel a poslal jich 10. a zapodporované jsem měl jen útočné vsi aby mi je nezničil a na ty stejně nezaútočil.
 

DeletedUser3219

Guest
Mýlíš se obě to jsou bojové hry a rozhoduje tudíž množství vojsk vo braně a nebo útoku. Klidně jestli hraje kdoz vás na 6 servru hraje rozdám ruskou ruletu a ukáže se kdo má pravdu zda já či kdo z vás.
Podmínkou je souhlasit s tím, že kdo z nás prohraje smaže účet. Já si věčím, že vyhraji a to i teď když mám poloviční stavy útočných armád po takové trochu útočné a obranné kočkované se sousedem :D. Já mu prošel 4 zabetonovanými vesnicemi on ani s jedním útokem neprošel a poslal jich 10. a zapodporované jsem měl jen útočné vsi aby mi je nezničil a na ty stejně nezaútočil.

..a už jsi viděl půl milionu vojáků v obraně jediný vsi, 8.000 útoků vedených na jednoho hráče běhěm jednoho týdne, 100.000.000 odražených útočníků a hráče, co má 900 vesnic? kdyby otevření každé vesnice trvalo 2 vteřiny, bude ti trvat půl hodiny jenom do vesnic nakouknout, než začneš vůbec něco stavět nebo bourat. Zcela nekooridnované odeslání vojska naslepu by ti trvalo asi 2-3 HODINY a to teprve začináme.

I kdybys z nich měl útočných jenom třetinu, pak jenom odesílání vojska z 300 vesnic bude trvat hodinu - bez ohledu na koordinaci!! Pak nevím jestli je důležité zda posíláš 5,2 nebo 5,4 milionu jednotek.....důležitější bude udělat to včas a správně ;-)

Tohle jsou relná data ze světa2 - ne moje samozřejmě ;-)


Pokud v tomhle objemu (pokud se na něj kdy dostaneš), budeš chopen přestavovat a bourat vesnice, pak klobouk dolů ;-)
 

DeletedUser14722

Guest
..a už jsi viděl půl milionu vojáků v obraně jediný vsi, 8.000 útoků vedených na jednoho hráče běhěm jednoho týdne, 100.000.000 odražených útočníků a hráče, co má 900 vesnic? kdyby otevření každé vesnice trvalo 2 vteřiny, bude ti trvat půl hodiny jenom do vesnic nakouknout, než začneš vůbec něco stavět nebo bourat. Zcela nekooridnované odeslání vojska naslepu by ti trvalo asi 2-3 HODINY a to teprve začináme.

I kdybys z nich měl útočných jenom třetinu, pak jenom odesílání vojska z 300 vesnic bude trvat hodinu - bez ohledu na koordinaci!! Pak nevím jestli je důležité zda posíláš 5,2 nebo 5,4 milionu jednotek.....důležitější bude udělat to včas a správně ;-)

Tohle jsou relná data ze světa2 - ne moje samozřejmě ;-)


Pokud v tomhle objemu (pokud se na něj kdy dostaneš), budeš chopen přestavovat a bourat vesnice, pak klobouk dolů ;-)

Betkopetko takových poražených vojsk sem viděl a ještě víc když jsme v Travianu drželi útok 10 aliancí aby nás zastavili při budování Divu světa. A můžu ti říct, že jsme je odrazili všechny sundali nám všehovšudy 1 levl opevnění a 1 level skladu.
A kdybys viděla jaké to byly army asi by ti spadla huba dolů, sám jsem docela nechápal když ten jeden hráč co po nás šel poslal 5 útoků a v každém 50t pěchoty10t jízdy,3t katy,5t berany + hrdina.
To vše vylevlované samozřejmě na maximum.. A z jejich ally šlo od každého hráče 5 útoků dalších jen o málo slabších.
Když sem to viděl uznal jsem že jsem slabčák v množství army co sem měl v hlavce.
Takže dovedu ne sice z tolika vesnic, ale dovedu.
Na Travci mají největší popkaři zhruba kolem 100 - 120 vesnic na normál servru a zhruba 150 na clasiku, speed nehraji takže nevím.
 

DeletedUser14722

Guest
Tak tohle me docela dostalo...



Slovy: "sto milionů" - dovoluji si tvrdit, ze tolik lidi ani DK nehraje :D Nepridal jsi nahodou par nul? :rolleyes:
Pokud to přepočítává na obsazení dvora když jízda je jako 4 a víc pop, pak by to mohlo být při tom množství útoků.
 
Nahoru