• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Imigrace

DeletedUser

Guest
Cilena pomoc, pracovni mista a socialni system zajistit predevim pro nase vlastni obcany. Jinak to dopadne stejne jako s nasi nepracujici mensinou, ktera se naucila jen stat ve fronte pred uradem na prispevky. A verte, ze nas obcan v nouzi nikdy nedostane ani zdaleka tolik, co ma k dispozici takovy prislusnik jine narodnostni mensiny, tedy jestli vubec neco dostane... Jak je mozne, ze je mezi Romy tolik spokojenych invalidu, kdyz ID je vypocitavan zz prumerneho prijmu za poslednich 10 let a doby na soc. pojistnem ? Ja cely zivot (manualne) pracuji a protoz posledni dobou jsem byl na brigade, tak mi ani nevznikl narok na plny ID. Tedy on vznikl, ale ve vysi 0,- A nikdo nikde mi nic neda, ani na leky a jeste mam omezeni, ze mohu pracovat celkem 3 hodiny denne.... Tohle je na provaz...
A pak vidim, jak odevsad se sem cpou imigranti, nejsou spokojeni s podminkami, proti kordonu policajtu drzej v prvni lajne male deti, nedodrzujou zakony, ktere jsem si myslel ze platej pro kazdyho a slysim jak jim chce cela Evropa pomahat....je mi do breku, jejich nabozenstvi je zkazene a z nas se bude postupne stavat ona mensina, protoze nas islam rozcupuje a ti nahore jim jeste otevrou brany a pozvou je vsechny k nam...do Evropy. Hnus.
mufu pufu
 

DeletedUser40852

Guest
Vize 2020:
1980:Zachraň stromy
1990:Zachraň tropické pralesy
2000:Zachraň medvědy
2010:Zachraň hospodářství
2013:Zachraň Řecko
2015:Zachraň uprchlíky
2020:Zachraň se kdo můžeš
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Tak mě, tak napadá, taková parafráze.

Evropou obchází strašidla – strašidla islámu a imigrace. Ke svaté štvanici na tato strašidla se spojily všechny intelektuální kapacity staré Evropské unie – František, jenž roku 1988 nedostal vízum na koncert Halloweenů do Mnichova a dnes vyhání komunisty do KLDR, i Johannes, kterýž si vystudoval lékařství zadarmo v NDR, a pak se rozhodl pomáhat lidem v NSR za vyšší mzdu na úkor západoněmeckého lékaře, Anička, jež si dnes staví dům, poté co 5 let po vystudování práv pracovala v New Yorku, Marian, kterýž jest skladníkem v Manchesteru, když v domovině nenašel práci, Eliška, státní uřednice, která je pro rovné šanci a proti zadlužování státu a jež lpí na svém pracovním místě a na její plat se zadlužují budoucí generace, i Jindřich, kterémuž běhá mráz po zádech, kdyby měl prokázat původ svého majetku, i Mária, kteráž je již půl roku bez práce, i Matouš, středoškolský žák, návštěvníci vesnických i městských putyk i samozvaní političtí experti českého i evropského internetu. Z této zkušenosti vyplývá dvojí. Ne miliony, ale již miliardy příslušníků člověčenství, většina lidské populace, se stává nepřítelem, potencionálním soupeřem na život a na smrt, strašidla vzdálená z bezpečných tisíců kilometrů navštěvující akorát obrazovky televizorů a monitorů se přesunula do sousedství a přestrašení inteligentíčkové, sami vykořisťovaní, sami se štvoucí proti sobě, někdy pomocí provázků ze shora, někdy sami od sebe a ohlodávající kosti jako psi staletého barbarství a plundrování světového bohatství svých pánů, v případě krachu přicházejíce první na paškál a nedostávajíce novou kostičku, dostali alespoň novou merunu na čutanou a ta na udržení jejich jha postačí.

Lidé vždy byli a budou prostoduchými obětmi klamu i sebeklamu v politice, dokud se nenaučí za nejrůznějšími mravními, náboženskými, politickými a sociálními frázemi, deklaracemi a sliby hledat zájmy těch či oněch.
 

DeletedUser36641

Guest
Jestli jsem Tvůj příspěvek pochopil správně, myslíš tím, že každý se někam stěhuje ? Čímž naznačuješ, že i oni mají právo na lepší život zde ? :)
Neříkám, že to tak není, ale pokud sem přijde celý jejich stát a mnohem víc tak je to problém globální. :) Nevědomky si sem pouštíme vlastně nepřátele všech, oni si tu udělají svoje základny a až se na ně zapomene a budou se brát jako normální obyvatelé, až si všichni zvyknou, že nejsou zas tak špatní, pak přijde jejich doba, kdy si vezmou zbraně do rukou a popadnou první nemuslimskou ženskou, kterou znásilní a zabijí. :)
 

DeletedUser39937

Guest
"Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou," povedal svojho času Joseph Goebbels, ríšsky minister propagandy. Je dosť možné, že tento výrok je jeho jediný, s ktorým môžem súhlasiť. S ľuďmi sa dá veľmi ľahko manipulovať. A kto s nimi môže takto manipulovať? V súčasnosti len ten, kto má peniaze. Peniaze, ktoré dostal od rôznych finančných skupín, ktorým sa za ne zaviazal, že v politike im to oplatí, ako bude len možné. Čiže takto nám vládne úzka skupina ľudí (veľmi často aj zo zahraničia), ktorí sa snažia presadiť si to svoje. Mnohí politici im slúžia len ako bábky....

Takže sa zamyslime - máme demokraciu? Je vôbec možná demokracia v kapitalizme?

PS: Hlavy hore. Sme na tom ešte relatívne dobre, napríklad v porovnaní s USA - to je najväčšia totalita na svete, aj také KĽDR schová hravo do vačku.
 

DeletedUser39937

Guest
Ozajstní imigranti sú tesne za hranicou vojnového konfliktu, ale toto tu? To je jeden z výplodov zvráteného kapitalistického systému...
 

DeletedUser33829

Guest
...kdy si vezmou zbraně do rukou a popadnou první nemuslimskou ženskou, kterou znásilní a zabijí. :)
Víš, jak se pozná optimista, a jak pesimista, když roste populace? První říká, že bude více policistů, lékařů, učitelek, vědců druhý, že bude více zlodějů, vrahů, násilníků.
Cizinci nemuslimského původu, dokonce jen turisté, tu ještě nikoho neznásilnili? A Češi neznásilňují a ženy ne a už vůbec ne děti?
Napsal jsi stejný kec jako rychlík, když tu napsal, že se máme jít podívat v deset večer na Václavské náměstí. Pravidelní a dlouhodobí čtenáři Jarmarku u dubu to ví, co se tam děje, protože jsem tu už o tom 2x psal, ale zajdi ne v deset večer, ale v deset dopoledne, kousek od Václavského náměstí do parku před Hlavní nádraží co tam dělá mládež v době školního vyučování, která dělá to samé a nevypadá to na potomky imigrantů, tedy akorát tak na potomky imigrantů od Tvého souseda, protože většina dnešních Pražanů jsou přistěhovalci ze středních a západních Čech.
Říkal jsem to Kvítkovi, ostatním asi ne, ale nastoupil k nám na gymnázium učitel, který se přestěhoval a celý život žil v Praze, říkal, že jeho babička bydlela na Starém městě pražském a má předky z Prahy hodně do minulosti a nemá rád, když se někteří vyžívají v těch primitivních nacionalistických půtkách mezi městy, nejagilnější jsou ti co mají prarodiče na vesnicích. Když paroduji jedno heslo, tak co Prahu Pražanům? Přistěhovalci jim dělají ostudu, přece se mile rád postaráš o potomky sousedů.;) Co takhle dál, zpět mezi Dněpr a Vislu, to by se hodilo i v rámci restituce, nebo zpátky do Keni, všichni jsme Keňané jako Barack Obama. Kdy USA a nejen ony vrátí území svým původním vlastníkům? Kolik indiánek znásilnili katoličtí kněží? Kolik Indiánek, Afričanek, Afroameričanek, Australanek znásilnili západoevropští běloši v rámci šíření civilizace a pokroku? Kolik muslimek bylo znásilněno ve Svaté zemi katolíky? Víš, jak se zachovali křesťané při dobytí Jeruzaléma, a jak pak Saladin? Ale také kolik bylo znásilněno Germánek a žen dalších etnik na Pyrenejském poloostrově, když jej obsadili Maurové a kolik Evropanek při vpádu Mongolů nebo Osmanů?
Není to žádná obhajoba, co někteří muslimové dělají, ale dělá to jen naprosté minimum z nich a ostatní mají na hlavách svatozáře, není-liž pravda? A 10 Čechů znásilní ženy, tak je to opovrženíhodné, ale nic extra zajímavého, udělá to francouzský turista, tak to samé, udělá to muslim, tak to Tě vykopne k hledání sirek na mešitu?
[SPOIL]
Před 6 lety jsme byli v rámci dobrovolného předmětu společenských věd v brněnské mešitě, mimochodem komfortněji vybavená, než kostely. Nechali nás volně po mešitě procházet, pak nám vykládali a měli na zdi velký nápis, úryvek ze Súry, jeden z nich se nám nabídl, že jej odcituje, arabsky neumím, ale nerecitoval, ale zpíval a tak minutu a půl, což mi přišlo delší než pár slov na zdi, a potom jsme mohli mít dotazy. Většinu otázek, které jsme měli, jsem měl jen já, zeptalo se jen pár lidí a maximálně jednu otázku, já jich měl tak pět asi. Spolužák se ke mně naklonil, ať se jich zeptám na něco, řekl jsem mu, ať se zeptá sám, řekl, že se ptát nebude, tak jsem mu řekl, jestli si myslí, že mají za zády schované mačety a poté co se jich zeptá, tak nám uřežou hlavy? Nesmál se tomu a schválně jsem se díval i do tváří dalších lidí, v jejich tvářích šla vidět strnulost a šlo vidět cítit, že se necítí dobře, bezpečně. A já se ptám proč? Proč Keltille? Ti lidé nebyli nebezpeční, nic nám neudělali.[/SPOIL]

A to by bylo jen k tomu Tvému znásilňování, ten můj předchozí text jsi nepochopil.:cry

...kdy si vezmou zbraně do rukou a popadnou první nemuslimskou ženskou, kterou znásilní a zabijí. :)

Keltille, pověz nám, jak jsi objevil, že první Číňan, který vynalezl bombu byl také muslim.;)

bomba -> muslim
znásilnění -> muslim
v pekárně měli tvrdý rohlík -> muslim
Keltillova holka dala jemu kopačky -> muslim (a to s žádným muslimem nechodí)
Keltill spadl ze schodů -> muslim
Keltill má kocovinu -> muslim, odmítá se dělit o kocovinu

Můžeš mi sdělit jakou jakkoli vzdálenou souvislost má s andyskovým2503 mobilem spojitost, že muslim nastrahuje bombu?:scratch:pardon
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
Souhlasím se Sheddem, že lidem v nouzi je potřeba pomáhat. Ovšem nejsem si jistý, zda tím, že si vezmem běžence domů jim pomůžeme. Jde hlavně o to, v jakém množství se na nás valí. A hlavně, jim jde o to dostat se do Evropy, jim nejde o to, aby mohli žít ve své zemi.
 

DeletedUser36641

Guest
Za všechno můžou muslimové :p :yes .

Mimochodem zase okecáváš to samé dokola. Teď je to tu menšina, pak až se to uklidní to bude zase stejné jako s Romama, které tu každý diskriminuje, všichni jim tu nadávají a nikdo je tu nechce a ve finále oni mají na dávkách klidně 50 000 na měsíc a to nic nedělají a jiní lidi, co poctivě pracují to nemají pomalu ani za 3 měsíce. Ale to už je zase od někud jinud.
 
Nahoru