• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIX. NEDĚLE ..... 1Pupik1989 vs Biblos

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mám rád asi jen pejsky a konkrétně plemeno Akita-inu jsou to mazlíci :)

[SPOIL]
dsc04234.igallery.image0000015--c340xc300--logo--server-haficicz.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]zborka9: Papoušci mě nelákají, pokud nemají zuby a nekoušou :D[/SPOIL]

Odporučim Ti kupit pyrane :)
 

DeletedUser11059

Guest
Já se budu muset rozloučit, neboť pomažu do roboty.
Takže za sebe položím poslední otázku a pak svěřím pořad do rukou Biblose.

Jakube,
Jsi ten, co tráví čas u zrcadla jako ženská s tužidlem ve vlasech před tím, nežli vyrazí ven (asi šampón, nebo jak se tomu dnas říká), nebo prostě hlavně rychlé kafe a rohlík do pusy na cestu?
Máš řidičák? A v jakém autě by ses nejraději projel ... v obřím teréňáku nebo aston martin či viper co umí 450 za hodinu?
Když by sis měl dát něco k jídlu, tak by sis raději skáknul do mekáče nebo si objednal pizzu či si uklohnil třeba nějakou mňamku doma (a jakou)?
Piješ raději čaj, nebo šťávu, či minerálku a nebó tu slazení¨é věci jako cola a další? (nebo raději pivečko?)
Jaká je Tvá nejoblíbenější barva, malíř, herec a herečka?


[SPOIL]jiank se všema pro dnešek loučím a děkuji za účast. Na konci bych požádal jak Jakuba tak Biblose, aby mi napsali své návrhy na své nástupce.[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Není to ta rasa, co kdysi byl seriál v televizi o tom ztraceném pejskovi, co nakonec došel domů? Tedy, asi hloupá otázka, když jsi psal, že televizi moc nemusíš, ale už nemažu ...
 

DeletedUser

Guest
papasese:
Pořádný chlap musí smrdět, toť moje pravidlo (ne ale doslovně), tudíž šampónek nejsem.
Řidičák mám.
Vždy jsem nahlížel spíše k terénním autům. Táta kdysi měl ARO 240, což je mocná mašina :D Takže něco terénního, ale menšího než Hummer. Rád bych se ale projel i Ford Focusem RS.
K jídlu si nejradši uklohnim vajíčka s knedlíkem, salámem a cibulí.
Nejradši piju pivo, hned za ním je kafe a energetický nápoj (občas)
Barva zelená, malíř žádný, herec Jack Black, herečka žádná.

Biblos: To opravdu nevím :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]No Zborko, Ty by jsi chtěl, aby nám okousali jednoho z mála skriptařů? [/SPOIL]

Jinak připomenu - běží druhá hodina - otázky mohou pokládat i přihlížející - každý může dvě, a za odměnu třeba povolím i další :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tak se zeptám jinak - myslím, že na začátku padla zmínka o diskotéce - jaké hudbě dáváš přednost?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Chceš snad sám něco z toho "matného" poodhalit? ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru