• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 46

DeletedUser42330

Guest
Zdravím, může mi někdo poradit co mám udělat? Naskočila mi ochrana proti botum a nemůžu se dostat do vesnice, co s tím. Děkuji Jirka
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Aktualizovat prohlížeč a odkliknout.
 

DeletedUser42315

Guest
Re: Síň slávy - svět 46

USX fakt jede. Ač to bude vůči mému kmenu znít blbě, tento kmen si jde pro vítěztví...:shout
 

DeletedUser34317

Guest
Re: Síň slávy - svět 46

Já bych to zas tak růžově neviděl, svět ještě chvilku potrvá. Prázdniny za rohem, lidi budou končit,...
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Jsem nahranicích přesně u USX (B2P) a i když se teda roztahujou kam můžou, tak určitě nebudou tak velká hrozba za kterou ji všichni mají :)
 

DeletedUser42315

Guest
Já to vidím jako kmen nabitý kvalitou, při pohledu na jejich členy neznám jen pár z nich, ostatní jsou elita. Především mají hráče, kteří svět už nějaký dokončili.
Může být hráč dobrý jak chce, ale když nedohrává světy, je k ničemu. Dobrým příkladem je hráč Boni. Slušný hráč, ale myslím, že nikdy svět nedohrál a ani nedohraje. Tímto ho samozřejmě neurážím, většinu lidí to pak už holt nebaví.
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Boniho neznám, členy USX jsem nějak nezkoumal, ale jinak si dovolím nesouhlasit...
Já dohrál až svůj čtvrtý svět, s34. A před tím na s17 jsem bránil ke konci svůj účet a další 3 na zástupu a troufám si říct, že jsem si respekt pozdějších vítězů z B5 získal. Když na mě začali útočit, podezírali me dokonce, že na mém účtu je fishmar a to byl/je pan hráč... A to už v té době měli nějaké 2/3 světa a byl to po celé frontě dost velký masakr. Mimochodem jsme pak skončili hromadněji, ne proto, že by jsme byli rozebráni. Pozdější B5 už se prostě nedala porazit... To není vychloubání, jen konstatování, aby me někdo neobvinoval... :)
A znám takových, co nedohráli svět /tedy ted už možná ano, všechny nesleduji/ a jsou to skvělí hráči víc...
To jen tak pro doplnění... ;)
 
Naposledy upraveno:

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Když to zhodnotím kolem a kolem, tak máme na jedné straně silné seskupení USX, B2P, Diktát, kteří mají stejné velení a na druhé straně je ARES, který je jimi obklíčený. Pak už jsou Íčka, kterým se zatím dostávalo dost posměchu, ale nevím kdo jinej che USX zastavit :sorry
 

DeletedUser42315

Guest
To nové forum je nechutně nepřehledné a strašné, větší kravinu už jste vymyslet nemohli, je mi na blití....
 
Nahoru