• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Diablov syn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Kdybych se nepřihlásil… tak by je vzali prober se už… Ja psal ze jestli mám tam jít na účet a vy ne vklidecku dej si pivo a odpocin si u TV…
keby ti tie dediny prebrali tak dobre vieš, že by ti ich vrátili, tebe ide len o osobnú vendettu o nič viac... otočil si proti ľuďom s ktorými hráš od začiatku na základe chyby ktorá sa dala úplne v pohode riešiť keby niesi tak horká hlava ako si ... ale chápem dať dediny toikám z ktorých si sa ešte nedávno smial aký sú to amatéri je jednoduchšie pretože na juhu neútočíme a máš klídeček :) len som zvedavý, že dokedy ten klídeček budeš mať ale to už je jedno ... nafukol si to neskutočne a každý si o tebe spravil obrázok čo si za človeka :) nehovorím, že nemáš byť nasratý aj mňa by to nasralo tých 110% kedže si za to dal prachy ale to sa dalo nahradiť uplne v pohode ... nebaví ma to opakovať, proste si sa rozhodol pridať k nepriatelovi tak tam si :)
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Možná týpek jenom nepočítal s tím, že po jedné ztracené vesnici vezmete zástup a uděláte mu zátah na vesnice větší než nepřizpůsobiví na úřadu v den vyplácení dávek.

Korunu tomu nasadil fakt, že snad ještě X dnů potom, co se tohle stalo byl stále u vás v kmenu. Proč, když pouštěl vesnice nepřátelům? :D

A nechápu, na co si stěžujete. Vlastně je k neuvěření, že za tohle není ban. Zažil jsem bany za mnohem větší blbosti a optikou toho, co všechno za na CZ DK banuje je tohle 100 % na ban, možná bychom měli jako v případě sifoxe začít hromadně brečet, aby se s tím něco dělalo. GDE XKA?
 

luk3s11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Víš proč si mě nechali v kmeni? Protože breceli na DS ať to nedám na suppa… ze to muže znamenat i problém ve spojku s xxx :) a mysleli si ze když si mě nechají v kmeni… tak je nenahlasim báli se banu pro Hozmice
 

luk3s11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Hozmic dal rozkaz Papuchovi ze koncim ze ať mě rozeberou…. Pak se vymlouval na komunikační ruch jestli za tohle nedostane ban gg
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Očividně to neřeší ani tam, forum je veřejné pro lidi, pokud to neřeší v tiketu(5dní to řeší?:D), tak je toto druhý nástroj, kde se to může zmínit a kde je možné vyvinout veřejně tlak.
Podle pravidel hry je zakázáno na fóru řešit tresty. Takže zde se může jen obecně diskutovat, aby se hráči poučili, do jaké míry důvěřovat při zadávání zástupů.
Jestli zástup použil 110% bez zprávy na DK o povolení, tak měl dostat nekompromisně dostat ban... Záznam o použití v inventáři je, takže není co extra dohledávat za důkazy...
Pokud mu to použití hráč v nastavení zástupu nezakázal, je to nemorální, že mu tak vybrakoval inventář, ale souhlas od hráče k tomu měl. Je opravdu potřeba pečlivě zvažovat, co zástupci povolíte, pokud se osobně neznáte.
1680215993318.png
Víš proč si mě nechali v kmeni? Protože breceli na DS ať to nedám na suppa… ze to muže znamenat i problém ve spojku s xxx :) a mysleli si ze když si mě nechají v kmeni… tak je nenahlasim báli se banu pro Hozmice
A nahlásil jsi to? Zveřejnit zde nesouhlas s tím, co se na Tvém účtu dělo, nestačí. Ovšem musí jít opravdu o zneužití v kontextu s pravidly hry.
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
70
celkom by ma zaujimalo kde vznikol tento blud, že to hrajeme na pár hráčov ked proste tá deffka nieje tak nieje, sú ludia ktorý si ju zháňajú po svojom a potom sú ludia čo ti hodia zoznam dedín a napíš ti na toto mi deffni. Jednoducho otvorili sme 2 fronty a počítali sme s tým, že južný proti Vám nebude tak jednoduchý vieme do čoho sme šli a čo musia južný hráči obetovať :) či má Hozmič vela deffu v dedinách alebo nie to neviem a nejak ma to ani nezaujima ale to, že hráme zámerne na pár vyvolených to je hlúposť.
Ono to není na pár vyvolených, ale spíš na těch pár co vůbec hraje :D Říkáte, že TOI nic nezahráli, ale co jste zvládli vy, vyjma toho, že jste rozebrali nás pomocí aliance o 15ti kmenech :D Pak jste vlastně zvládli jít proti šmoulům, za které jste dávali ruku do ohně, a které se vám stejně nepovede ani rozebrat, protože dřív než by se vám něco takového podařilo, tak vás ti "špatní" toi, společně s kobrou rozeberou. (Já sám mám proti Toi dost svého, ale vy fakt nemáte co mluvit o tom, co kdo ukázal, nebo neukázal)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vidím, že support to nezajímá, takže můžu v noci přijmout ty zástupy co mám, naposílat předtím vlaky a uhnout si? Běda, jestli dostanu BAN, budu Vás žalovat u tatínka a ten Vám vyhlásí válku, tímto celkem posouváte DK na jiný level a vidí to ne-málo lidí, co se tady řeší.

U Sifoxe tady plakalo 10 lidí a support si něco našel, teď je ticho po pěšině a hráči, kteří jsou v tom zapojeni, hrají beztrestně dál. Nebo to tady necháš veřejně plavat a dělat ze sebe hlupáka a ukazovat, s kým vlastně hraješ a s kým se znáš.

Teď tady sedíte s rukama v klíně a Váš postoj není momentálně objektivní.

Pokud chceš nahlásit porušení pravidel, je potřeba to nahlásit na support. My nereagujeme zde na fóru na podněty k porušení pravidel. Fórum jednotlivých světů slouží jako diskuzní sekce pro hráče, my se zde snažíme nijak nezasahovat a často některé příspěvky čteme jen proto, abychom zajistili, že se tu neporušují pravidla fóra. Jinak je diskuze o jednotlivých světech jen na samotných hráčích.
 

luk3s11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Nahlášeno to bylo… bez postihu hrací se mi vysmali
 
Nahoru