• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser

Guest
Na 16. se to lamama jenom hemží, já má jednu vesnici a farmím borce s 3 vesnicemi :cool Musím uznat, že surek dávaá dost, a ikdyž má o 7000 P více nže já tak píše, jestli nepřestanu utočit :rofl musím říct, že mě to tam baví, ikdyž jsem začal později :)
 

DeletedUser3219

Guest
pokud tě to uráží, můžeš ho nahlásit na support ;-). Jsem docela zvědavý jestli to vyhodnotí jako nepřípustné nebo ne ;-)


Ale máš pravdu, že to o něčem svědčí :rofl
 

DeletedUser

Guest
No já bych to raději na support raději nahlásil nebo to dopadne jako některé profily hráčů, jenž jsou hromadně kopírovány, tudíž pak má každý pátý hráč stejný profil, ale to se ještě dá unést, avšak aby pak mělo několik stovek hráčů podobnou nemravnou frázi v profilu? To rozhodně ne... :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Co Ty víš, co když je to černoch?
 

DeletedUser26331

Guest
Tak jsem se zase po ránu zasmál, ale co když píše pravdu? :rofl
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ježiš, tak mu všichni nezáviďte... Třeba si jen touto formou hledá nějakou přítelkyni. :hi
 
Nahoru