• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady na zlepšení hry

DeletedUser25426

Guest
Je to trochu jinak...
Sledujeme tohle vlákno a nejlepší nápady, takové, ke kterým je také nějaká kladná odezva od hráčů, pak přeposíláme přímo tvůrcům této hry, firmě InnoGames.
Což skutečně dělá/přeposílá admin. Ale vlastní schvalování je na autorech této hry.

Nové vlákno není potřeba - proto je tu tohle ;)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Mám tam jedno poděkování od Shedda, vy jste se zatím nevyjádřili, tak nevím co mám očekávat.
 

DeletedUser25426

Guest
Mazání starých poznámek soukmenovců by bylo fajn...

Už vidím hráče, jak prskají, že jim někdo maže poznámky :) I když většinou ani netuší, kde všude je napráskali - alebrž to nemají pořádně nastavený :)

Mě osobně tyhle sdílený poznámky obtěžují, takže i přes nepochopení spoluhráčů poznámky nesdílím :D
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Já osobně tuto funkce ve hře vůbec nevyužívám. :/
 

DeletedUser33829

Guest
Je to dobrá funkce, možná na světě s třístupňovým výzkumem se hodí více, protože hráči dle mě asi méně mění zaměření vesnice.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tak mě teď napadlo. na s.46 jsme měli hojně popsané nepřátelské vesnice, ale když jsme je zabrali, ti hráči si ty popisky nesmazali, takže u mých vesnic jsou popisky od soukmenovců, které jsou úplně zbytečné. rád bych do hry přidal možnost mazat popisky hráčů u tvých vesnic (ty co máš s nimi sdílené samozřejmě)

Mazat popisky jiných hráčů není moc dobrý nápad, za chvilku by v tom byl pěkný guláš.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahoj

Já na profilu jiného hráče nemohu najít nikde začít konverzaci. To se jedna o fórum. Jakto ?
 

DeletedUser25426

Guest
Klikni na jméno hráče, vyskočí ti okno a tam to najdeš...

5sGXOigXSi6WQJtak0kaLQ.jpg
 

DeletedUser40852

Guest
Já bych zareagoval na ty informace o vesnici, podle mě by se měly mazat automaticky při jakémkoliv dobytí té dané vesky, protože ať ji dobyje kdokoliv, tak ty informace o té vesce jsou již o ničem.
 

DeletedUser25426

Guest
Dobrá reakce ;) Souhlas.

I když - někdy si do poznámky dávám útoky a podpory, abych věděl, co na ni půjde, když mi ji seberou - abych se mohl pokusit ji přebrat...
 
Nahoru