• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Režim dovolená

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
to biblos : neprekrucujeme. TY vykladas pravidla podle sebe, ne podle neceho, co je explicitne napsano v paragrafech, my vychazime z presneho zneni. takze psat o prekrucovani je docela nesmysl, sorry.

Tak mi prosím ocituj to přesné znění - kde tam najdeš, že smíš zástup ukončit, pokud doba zástupu není dohodnuta. A vynech pravidla jiné země, která u nás neplatí.

A co to je táhnout v zástupu několik účtů pod útoky až do zbarbaření, o tom mi tu psát nemusíte, to znám velice dobře. Takže pro nějakou "lidštější" úpravu jsem všemi deseti, ale dokud není, platí to, co je v našich pravidlech. :hi
 

DeletedUser2901

Guest
Je to jenom o domluvě, o ničem jiném. Když ti šoupnu zástup s tím, že budu 3 týdny mimo, víš o co go, když ti šoupnu zástup bez komentáře, a 3 týdny se neukážu, jsem mrtvej, bez netu, miláček mi zlomil obě ruce abych nebyl na netu, atd.
Každopádně když účet nechci hlídat, předám ho, když ho nikdo nechce, zástup ukončím, či zorganizuji přebírání...
Jestli ho budu rušit, či budu ho dávat kmenu, tak mi stačí zpráva či nějaká domluva s majitelem účtu, pak mi support nemůže říct vůbec nic... ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ale domluva je jasná, o tom není tato diskuse. Ta je o tom, že nemáš žádnou domluvu, ale máš zástup. A takové znění pravidel, jaké je. :hi
 

DeletedUser2901

Guest
Nečteš... ;)
Když zástup nestíhám, tak ho předám, nebo nechám zrušit/přebrat. To je potvrzené zprávama.
Ale je fakt, že přesná definice pravidel v tomto případě chybí, a pak už je to na posouzení supportem, jak se k tomu postaví.
 

DeletedUser32205

Guest
Tak mi prosím ocituj to přesné znění - kde tam najdeš, že smíš zástup ukončit, pokud doba zástupu není dohodnuta. A vynech pravidla jiné země, která u nás neplatí.

no prave o to jde, ze NENI co citovat, a pri tvem vykladu si prispusobujes paragrafy, ktere s tim problemem nesouvisi. na anglicka pravidla se odvolavam, protoze tam to je jasne urcene, a u nas ne. ale uz to necham byt, nechce se mi to zas cele opakovat, ja myslim ze nas postoj jsme vyjadrili docela jasne, jsou to myslim silne argumenty, koneckoncu o tom svedci i Avalloneho reakce. ale neni to zadna soutez o posledni slovo ani honeni ega.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Já si nepřizpůsobuji paragrafy, pokud něco takového vyslovíš, měl bys to i dokázat. A ne se z toho vytáčet.
 

DeletedUser32205

Guest
no tak napriklad naprosto iracionalne pouzivas paragraf, ze zastup muze trvat maximalne 60 dni jako oduvodneni, ze hrac nemuze zrusit zastup, kde neni smluvena doba trvani.
kdyz uz nectes poradne nase prispevky, cti poradne aspon svoje, prosim. a jako supporter si laskave odpusti reci o vytaceni a prekrucovani, tohle je seriozni diskuse.
 

DeletedUser

Guest
Michalrss2

Já us ten zastup asi zruším. Us to je skoro měsíc co se nevrátil. Za chvíli mi zacne skola a ja jen taktak budu stihat moje vesnice. Já sem se s ním seznámil a jeste ten den mi zaslal ten zastup a odhlasil se. Ubec nic mi k tomu nerekl ani kdy se vrátí atd... Chci se jen zeptat... kdyby se dloho nevracel mohl bych ho obsadit?

S pozdravem Michalrss2
 

DeletedUser30198

Guest
Jestli jsi to celé četl, tak riskuješ, že pokud se vrátí a bude postrádat své vesnice, tak můžeš mít průšvih... Ovšem nevím, jestli je tohle "riziko" pro tebe až tak veliké. Vsadíš svůj vlastní účet na to, že už se nevrátí a nenahlásí tě na support? Pokud vsadíš, tak udělej, jak jsi psal, ale pokud nechceš riskovat, tak bys měl pokračovat stále v zástupu až do zešednutí, nebo do návratu majitele, což je ještě cca 2 měsíce.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru