• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
dneska 22.5. klesl počet hráčů na světě 22 pod 500, za týden 29.5. to bude týden pod hranicí 500 hráčů, protože noví nemůžou přibývat a 9.6. (2 měsíce od slevy na 1/2 z 9.4.) žádám o slevu mincí na 1/3. Doufám, že to bude podle pravidel a nedočtu se že o to nikdo nežádal a že je to neplatný atd :yes

Tady se o to nežádá.:D

jskalka napsal/a:
Ptám se kdy proběhne sleva mincí na světě 16? Může mi na to někdo odpovědět?
Až napíšeš ticket Indigře, pokud jsi tak udělal, tak Ti nic nového neporadím, než to abys se připomněl.
 

DeletedUser34128

Guest
to je ping pong, o sleve muzete diskutovat na foru, ptejte se v tiketu, hmm..

edit: ale nevedel jsem ze je to tak tajna informace, ze se to muze dozvedet pokazdy jenom jeden clovek v tiketu, podle meho nazoru to neni nijak citliva informace, ktera nezasahuj do prav zadneho hrace ze by se to i mohlo zverejnit tady..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Na fóru o ní můžeš diskutovat ale požádat o ni můžeš pouze ve hře formou ticketu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
to je ping pong, o sleve muzete diskutovat na foru, ptejte se v tiketu, hmm..

edit: ale nevedel jsem ze je to tak tajna informace, ze se to muze dozvedet pokazdy jenom jeden clovek v tiketu, podle meho nazoru to neni nijak citliva informace, ktera nezasahuj do prav zadneho hrace ze by se to i mohlo zverejnit tady..

Věřím, že jsi spokojen sám se sebou, jak jsi nám to zase "natřel", ale tentokrát jsi se trefil spíš do vlastního hnízda ... http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?20568-Zavírání-světů-pro-nově-registrované-a-sleva-mincí.
 

DeletedUser34128

Guest
??? na tom odkazu je nejaka novinka co mi usla? nebo proc to sem davas?
 

DeletedUser33829

Guest
Věřím, že jsi spokojen sám se sebou, jak jsi nám to zase "natřel", ale tentokrát jsi se trefil spíš do vlastního hnízda ... http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?20568-Zavírání-světů-pro-nově-registrované-a-sleva-mincí.
Víš, on se neptal na podmínky slevy mincí a taky musíš brát v potaz, že on o slevu mincí žádat nemůže, protože má zablokovaný ticket systém. On reagoval na jskalku „Ptám se kdy proběhne sleva mincí na světě 16? Může mi na to někdo odpovědět?“

edit: ale nevedel jsem ze je to tak tajna informace, ze se to muze dozvedet pokazdy jenom jeden clovek v tiketu, podle meho nazoru to neni nijak citliva informace, ktera nezasahuj do prav zadneho hrace ze by se to i mohlo zverejnit tady..
V tom se pleteš, kopírovat a zveřejňovat tickety není zakázáné a mimo hru Ti v tom stejně nikdo ani zabránit nemůže, je to zakázané jenom zde na externím fŕu, jinak do pošty či na herním světě to klidně zveřejňovat můžeš a tady zakázali zveřejňovat tickety, protože by tu hráči řešili BANy a tahali sem hádky z ticket systému.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Vidím, že jste se oba rozhodli nás tu pobavit, proč ne, smíchu není nikdy dost. V tom topíku je přesně to, co tomzr2 píše, že nevěděl, že je to tajná informace - kde a kdy byla sleva spuštěna a jak dopadl výsledek si tam mohou přečíst všichni, kdo si to přečíst chtějí. A nereagoval na jskalku, ale na Izmaela. :hi
 

DeletedUser33829

Guest
Ty jej, až tak neznáš, on to myslel ironicky.:hi

Pleteš se, jskalka se ptal, kdy bude spuštěna anketa a byl odkázán Izmaelem do ticket systému, tady na fóru to dříve zveřejněné nebude.

Biblůsku, kdybys to četl pořádně, to na co odkazuješ, tak moc dobře víš, že tam jsou ankety jen za poslední půl rok, ale především nejsou tam všechny výsledky, chybí tam výsledky z více světů a nejen ze světa 22,:hi a to že zde byl výsledek ze 22, bylo protože jsi to myslím, že ty zkopíroval, protože se dostaneš i tam, kam normální smrtelník ne.:D
 

DeletedUser34128

Guest
mimochodem na vysledek ankety na svete 22, predevsim na pocet aktivnich hracu, mi jeste nikdo neodpovedel..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru