• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

The Elder Scrolls: Skyrim

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35615

Guest
Notebooky jsou jen o kompromisech. Když chceš všechno dohromady, tak se mrkni na AlienWare, ale úměrně je vyšší také cena :)

No to vis, ze jsem nad Alienama slintal, jenze nejlevnejsi je za pade a to se mi za comp rozhodne dat nechce. Tolik dali moji rodice za 486ku v roce 1993 :) Mas pravdu je to o kompromisu, budu nad tim jeste dumat. Stejne mi jeste neproplatili vsechny faktury, takze cas na to mam. Apropos, nevis jak je to s eventualni vymenou grafiky v XPSku? Lze to vubec?
 

DeletedUser

Guest
No, pokud není součastí desky (napevno), tak vyměnit půjde, nicméně za lepší asi ne.

Ještě o té koupi porozmýšlej, než bude pozdě.
 

DeletedUser35615

Guest
Tak jsem přece jen koupil toho Della :) S obavou jsem nainstaloval Skyrima (Steam mě pěkně se*re - pořád se někam připojuje a stahuje), ale je to úúúplně v pohodě, jede mi to v 1920x1080 na ultra a ani (někdy malinko) to neškobrtne :) Noťas je to vynikající. A Skyrim? Boha jeho to je pařba!!! Po dlouhý době jsem si dal pařanskej víkend a dvě noci nespal a jen běhal po ledových pláních Skyrimu :) Je to úžasná hra :)

Pupiku, poraď mi prosím nějaký mody nebo grafický zlepšení co máš odzkoušený.

uvažuju o tomhle:

http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=607
 

DeletedUser

Guest
Tak HD textury jsou základ, pak nějaký efekt třeba od ENB. + nějakou vodu. Já mám těch modů asi 16, je to spíše o cítění. Nemám rád, když se pak obraz rozmazává při zaostření na objekt až moc.
 

DeletedUser35615

Guest
Díky, mrknu na to. Jen to s tím rozmazávaním a zaostřením na objekt jsem nepochopil :pardon
 

DeletedUser35615

Guest
Potřetí za sebou, spamerskej hnus, nicméně, měls pravdu, ta grafika není žádná diskotéka, HD textury nepřicházej v úvahu, ale jinak s XPSkem spokojenost.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru