• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

The Elder Scrolls: Skyrim

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
FXAA mám vypnuté a Vertikální synchronizaci také. Mám zaplý akorát jemný DoF + lepší detaily objektů.

Promiň, že se ozývám takto pozdě, ale vůbec jsem si tohoto příspěvku nevšiml :)
 

DeletedUser31113

Guest
Salute,
No dřív jsem se sem nedostal.

TESV:Skyrim mám koupený a fakt 95% ze 100%.
hrál jsem to asi 5x dokola...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35615

Guest
Promiň, že se ozývám takto pozdě, ale vůbec jsem si tohoto příspěvku nevšiml :)

V poho.

No já asi taky začnu hrát znovu, steam si to sám opatchoval na verzi 1.6, čímž mi skonil češtinu. To je snad naposledy co jsem si koupil originálku, litr v tahu a místo abych si v pohodě zahrál hru v češtině (tak jak jsem si jí zakoupil), tak si jí díky steamu nezahraju vůbec, jelikož jsem si to celý pokazil když jsem se pokoušel zpátky vrátit tu češtinu. Apropos, nemáte někdo odkaz na češtinu pro 1.6 verzi? Nebo alespoň nějakej návod jak to opravit? V anglině bych to zvládnul, ale s češtinou si to užiju víc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sir Ared: Ani u originálu, ani u nelegální kopie nejde čeština jak má. Poslední verze češtiny je totiž pro patch 1.4.21.0.4. Navíc s patchem 1.6.87.06 to má tendenci padat. Čeština by šla udělat, ale komu by se chtělo. Lepší si počkat na ofiko :D

Jedině řešení je to hrát v EN.

Pokud by se ale chtělo někomu překládat, tak hledejte "Skyrim String Localizer".

//edit: Tak poslední čeština je prý pro 1.5.26.0.5
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jak, zkoušel někdo nové DLC Dragonborn? Zatím jsem na začátku a dobré. Jen mi chybí ještě pořádně nastavit ENB a přeložit si texty pro DLC do češtiny. Už má můj Skyrim úspěšně 16Gb. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru