• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ukončení světa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38965
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Mě překvapuje, že tu byla dána nová podmínka (365 dnů) a nebylo to hráčům sděleno.:pardon
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
...O Time End musí požádat zakladatel kmene (případně bereme v potaz i žádost ze strany vůdce kmene)...
Proč mi teda jeden nejmenovaný supportér tady na foru odpověděl, že o timeend může požádat kdokoliv z vítězícího kmene? :mocking
[SPOIL]Nechce se mi už hledat ten topic, v kterém to bylo, ale ten nejmenovaný dotyčný si jistě vzpomene ;)[/SPOIL]
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Proč mi teda jeden nejmenovaný supportér tady na foru odpověděl, že o timeend může požádat kdokoliv z vítězícího kmene? :mocking
[SPOIL]Nechce se mi už hledat ten topic, v kterém to bylo, ale ten nejmenovaný dotyčný si jistě vzpomene ;)[/SPOIL]

Ano, to je možné. Minulé vedení možná netrvalo na tom, aby Time End musel vyhlásit zakladatel, mne osobně však vyhlášení Time Endu přijde jako vyjímečná situace pro kmen a proto by ji měl právě učinit vůdce či zakladatel.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, za Indigry mohl požádat o time-end kdokoli z vedení kmenu.

Vážně Vás nechápu. Chcete odpověď od administrátora hry a když ji máte, stejně na tom hledáte hnidy.

To, že na pozici administrátora je někdo jiný, tu bylo dostatečně prezentováno. To, že nemusí kopírovat, jak to bylo dříve, ale že věci, které může ovlivnit, bude dělat podle svého uvážení, je plně v jeho kompetenci.

Takže, co bylo, bylo. Jak napsal básník Sbohem a šáteček ...

nebo jak píší politici: Tlustá čára, za ni se vracet nebudeme ...
 

DeletedUser

Guest
Takže já fakt nevím, na jednu stranu zde Samuel Elánius píše jak se má odpovídat co nejpřesněji a nejrozsáhleji, resp. „Snažte se odpovídat tak, jako by tazatel začal hrát teprve včera“ a na stranu druhou DK Tým není schopen odpovědět lépe jak obyčejní hráči?:cry


Ano, to jsem napsal, stejně jako to, že tento topic slouží hlavně k otázkám a odpovědím v rámci hráčské komunity a členové DK teamu by zde měli odpovídat co nejméně. K dotazům přímo na support slouží ticket systém. Takže ty jsi zprvu udělal vše správně, a to že daný hráč tvou odpověď neakceptoval je jeho chyba a pokud chtěl odpověď od DK teamu měl si napsat ticket. Tak neplač a nic si z toho nedělej, třeba to příště dopadne lépe.;)
 

liga majstrov

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Uzavretie sveta a zrychlena rekrutace slachty

Ako je to prosim vas s uzatvorenim sveta. Kedy sa otvoreny svet uzavrie? Pri uzatvoreni sveta hrac ktoreho posleme na kraj mapy moze zacat znova ale novy hrac sa uz nemoze prihlasit, ak tomu dobre chapem. A kedy moze kmen poizadat o zlavnenie minci?
Dufam ze som to napisal zrozumitelne. Dakujem.
 

DeletedUser37060

Guest
Tak svet sa uzatvára keď Rebríček hráčov, nebo-li počet hráčov (je to jedno :mocking) klesne pod 1000.
Po uzavretí sveta sa môže požiadať o 50% zlacnenie ceny mincí šlachty formou ticketu (najčastejšie), zrodí sa ankety na základe ktorej bude sleva buď prijatá alebo odmietnutá.

Viac info klik ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35350

Guest
Jen tak letmo, je mi to fuk, ale přece jenom by mě zajímalo: svět 25 je ukončený, na titulní stránce TW stats je closed, nicméně na dalších stránkách a i ve hře (ocenění -> jiné světy) se stále tváří jako že se furt hraje... Čím to??? :)
 

DeletedUser37060

Guest
svet funguje 24 hodín po ukončení time-endu. Tudíž ak niekto posielal útoky ešte včera, za predpokladu, že time-end skončil dneska, tak tie útoky ešte dopadajú. Dneska sa už nedajú posielať žiadne nové príkazy ako sú útoky, podpory, suroviny, takže je to len akési posledné: "Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozíva".

A po uplynutí týchto 24 hodín už svet neexistuje, je zavretý už úplne a hráči sa už naň nemôžu prihlásiť.
 

DeletedUser36255

Guest
Koukám že ukončit svět, díky super nápadu zrušit slevu mincí, bude opět nekonečné...

se zase něco povedlo... :facepalm:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru