• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIV. NEDĚLE ..... Biblos vs meduzk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
tyhle věci mě též fascinují, musím přiznat :)
jako osobnost DK, hráč více světů máš poměrně dost velký rozhled
pomáhá ti to také při tvé práci v supportu? myslím spíš empatii, vcítění se do hráčů a do situace
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
A moje další a poslední otázka v této hodině:


Kdyby jsi byl donucen skoncovat s hrou (jedno z jakého důvodu - třeba z důvodu úrazu, jak by jsi to přijal ?

Koukám, že jsem toto vynechal - pro tento případ mám na všech světech zadán tzv. permanentní zástup - kdy prostě je někdo spolehlivý zapsán v příslušném políčku - a ví, že to nemá brát, dokud u mne nevyskočí červená tečka - pak ví, že je něco špatně, a že je potřeba na můj účet "vlítnout" do té doby, než se sám ozvu, nebo dokud nedoběhne dohodnutá doba - pak by dal pokyn k rozebrání mého účtu ... A pokud by tato situace nastala, myslím, že už by mi to bylo šuma fuk :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
tyhle věci mě též fascinují, musím přiznat :)
jako osobnost DK, hráč více světů máš poměrně dost velký rozhled
pomáhá ti to také při tvé práci v supportu? myslím spíš empatii, vcítění se do hráčů a do situace

Ano, vlastní zkušenosti ze začátků, kdy jsem se vyptával - protože je jsem ten typ - co nejdřív zkouší, co to umí - a formou pokusů a omylů se učí věci znát - a pak teprve studuje návody (Na mne přesně sedí ta metoda - práce ruček, k myšlení krůček ...) - mi hodně pomáhají při tom, když mám nyní jako supportér radit jiným. Ale neznám vše, i já se radím s ostatními zkušenějšími. Možná to na někoho působí špatně, ale já se raději třikrát zeptám, než jednou udělat botu (i když netvrdím, že se tomu nevyhnu). Víš, raději jsem za podivína, co se pořád ptá, než za frajera, co si myslí, že je neomylný a není nad něj.

Nevím, jestli si o mne lidé myslí, že jsem dostatečně empatický, myslím, že mé okolí má na mne jiný názor. :pardon
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Protáhneme to, že Biblůsku ... třeba o 30-45 min.[/SPOIL]

Byl jsi jistě návštěvníkem mnoha zemí ... kde se Ti co nejvíc líbilo a kam bys už nikdy nechtěl jet/letět?
 

DeletedUser

Guest
byla tu narážka na sraz DK... na jedničce už spolu hrajete hrozně dlouho. Děláte taky nějaké srazy kmenové? Popř. znáš nějaké lidi ze svých kmenů i v reále mimo DK srazy?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tak nejdříve odpovím na druhý dotaz - na jednom srazu jsem byl zrovna včera - byl to sraz kmenu ze světa jedna - a moc se vyvedl. Poznal jsem moc nových spoluhráčů a mezi nimi i jednoho člověka, kterého jsem chtěl poznat už dávno.

Takže ano, některé hráče znám osobně - převážně ale ze světa jedna - na ostatních světech - ač jsem tam pozvání na srazy také rozesílal, nějak nereagovali. Jen Zelí je výjimka a Lotůsek.

No a pak je tu jeden neuskutečněný projekt - sraz hráčů z Kladna a okolí - ale příští rok, jak bude příhodné počasí - já to zas na fóru nadnesu :D
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Protáhneme to, že Biblůsku ... třeba o 30-45 min.[/SPOIL]

Byl jsi jistě návštěvníkem mnoha zemí ... kde se Ti co nejvíc líbilo a kam bys už nikdy nechtěl jet/letět?
[SPOIL]
Jak chcete, můžeme protáhnout :)[/SPOIL]

No mnoha ani ne. Já mám sestru v USA, takže se tak jednou za rok vidíme - to jsou mé nejčastější zahraniční dovolené - stojí mne to jen letenku a becherovku :D

Ale byl jsem na Maltě, tam se mi líbilo. Bojím se Egypta, Indie, Thajska a podobných zemí - i když bych ty země viděl rád - ale jsem alergik a když slyším vyprávění - že v hotelu OK, ale jak vyjdete do města, tak tam běhají krysy a podobná havěť. Tak to se bojím. Ne těch krys, ale nemocí, co bych si mohl přivézt. A já od dovolené nechci ležení na pláži - já se chci volně pohybovat kde mne napadne. Vidět tamní život "z blízka", proto ani nejezdím s cestovkami, ale zařizuji a plánuji si dovolenou sám. Zatím se mi i poštěstilo, že jsem se i dokázal tak nějak domluvit a neztratit se :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru