• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Wurf

  1. Wurf

    Diskuze světa 13

    Ámen bratře :D:mocking
  2. Wurf

    Diskuze světa 13

    :mocking
  3. Wurf

    Diskuze světa 13

    A vy dělejte jen obstrukce,jak socani v parlamentu... Sami víte,že válka je pro Vás téměř prohraná,je to jen otázka času "a ruku na srdce" (ani mi to nejde z klávesnice), Vám by se zde chtělo sedět dalších minimálně 5-7let - samozřejmě za předpokladu,že by jste nás museli porazit a postupně...
  4. Wurf

    S 13 chce zlevnit šlechtu, nutné, po 3 letech 370 hráčů

    Velmi naivní...
  5. Wurf

    S 13 chce zlevnit šlechtu, nutné, po 3 letech 370 hráčů

    Deme slavit!!!:wacko:bad
  6. Wurf

    Diskuze světa 13

    Tak oni si podrazáci poruší dohodu (byť jen návštěvami) a my se jim za to ještě máme omlouvat...
  7. Wurf

    Diskuze světa 13

    :rofl ACY? no tak to se asi pudu pobodat :D
  8. Wurf

    Diskuze světa 13

    :D:D:rofl:rofl:yeah arogance -A CZo Yakko?? Až to tuhle skončíme,tak se mě nebude nikdo na tohle ptát...Mě spíš zaráží všudypřítomné vlezkodupství,poukazování na něco co může být každému ukradené a podrazy... Jo a jestli čekáš ode mě jiné chování,čekáš marně,to běž spíš hrát šachy a né se do mě...
  9. Wurf

    Ktorý kmeň sveta 13 je najlepší ?

    I tak bych chtěl vřele poděkovat...:wacko Díky,Díky,Díky
  10. Wurf

    Ktorý kmeň sveta 13 je najlepší ?

    Heh,tak věř,že s mým nárustem Vašich 90 vesnic oproti mým 4rem mne to vůbec neštve,právě naopak :D spíš bych chtěl tímto Vám za ten podraz ještě dodatečně poděkovat...:yeah- Díky
  11. Wurf

    Najlepší z najlepších (podľa Vás)

    Najlepší útočník: Skaut80 Najlepší obranca: Salva - pokud nechtěl,těžko se mu něco bralo Najlepší vodca: Nikeria Najlepší kmeň: spojenectví kmenů *UK* a Futurama Najviac oblúbený/rešpektovaný hráč: oblúbený - Nikeria,TetaMarc,shadowcompany /rešpektovaný - Topmaster,Skaut80 , Monikanz1...
  12. Wurf

    Ktorý kmeň sveta 13 je najlepší ?

    No já myslím,že máš příliš velké a hlavně z tvé strany zbytečné obavy o naše spojence. Jinak díky za chválu kmenů *UK* a samozřejmě i jejich spojenců si zapoměl dodat. To se jen tak nevidí,neboť posledně se tady házely na *UK* jen špíny...
  13. Wurf

    Výpadek světů

    Nefunguje...jsem zvědav,jak se tyhle výpadky pořeší a věřte,že PÚ zdarma na tři dny,tak jak to bylo posledně je mi celkem k ničemu,když mám koupeno na další 2 roky. Už ráno jsem kvůli tomu tratil armády a teď odpoledne nemůžu zase zabírat vesnice. Dnes totiž na S13 probíhájí tísíce útoků na...
  14. Wurf

    Vánoce = 50% Prémiových bodů zdarma!

    Zakoupeno 5000 bodů a stále očekávám těch slíbených dalších 2500 bodů jako 50% bonus...
  15. Wurf

    Mafie K97 S1 forever

    Mafie K97 S1 forever
Nahoru