• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. DeBracey

    Vylepšení správy vedení kmene - vaše nápady

    To si myslíš špatně, pravidlo zaručuje jednotlivému hráči nějaký standart. A to jak kdokoli přistupuje k hraní samému je už čistě interní věc. Ano, hráč vás může ohrozit a kmeni tak nevzniká nárok ho "zdarma" rozebrat. Není třeba obracet pravidla, když si někdo usmyslí že jeho požadavek je...
  2. DeBracey

    Diskuze světa 21

    Ted se mi udála taková blbost, kterou vůbec nechápu. Přišel mi report kde je oznámení o tom že jeden hráč přijal můj dotaz na spřátelení, já mu ale nic neposílal! Stávalo se mi často že mi někdo poslal nabídku ke spřátelení, po té co jsem na něj zaútočil. ale aby si mi to dělo samovolně, tak to...
  3. DeBracey

    Diskuze světa 21

    Co má být to neaktivní znovu vyrobení šlechtice?
  4. DeBracey

    Diskuze světa 19

    Tak já jsem jednou dostal ve hře napomenutí za název mojí vesnice "prdeles".
  5. DeBracey

    Diskuze světa 19

    Tak já útočím na ty co jsou okolo, tam není na výběr, oni jsou chabí všichni. Začali jsme zhruba zároveň, já nemůžu za to že hrají špatně, to je jejich mínus, né můj.
  6. DeBracey

    Diskuze světa 19

    Já mám dotaz, mám ve hře jeden takový malý konflktíček. Neovůdce kmene do kterého šiju mi dnes poslal dopis, pobavil mne, chci si ho dát na profil. Ale je trochu přisprostlý, a věc je ta abych pak já sám neměl tahanice kvůli nějakým nevhodnostem. Byl bych rád kdyby se někdo kompetentní vyjádřil...
  7. DeBracey

    Projekt vytvoření top kmene!!!

    Tahle hra je o dobývání vesnic, falešná hra na morálku je jen z nouze cnost.
  8. DeBracey

    Diskuze světa 18

    Tak pokud máš plno hráčů, proč hledáš další?! ... ty budeš ten pravý
  9. DeBracey

    Diskuze světa 17

    tak to už je sci-fi, lidi mají problém posbírat vesnice po hráči který končí a vesnice uvolní, že by hráč sám posbíral takový moloch je blbost
  10. DeBracey

    Diskuze světa 17

    Dobrý hráč - ten se neztratí. Rozjeď hru, rozviň se, podrť okolí a čekej. Posléze se s pozvánkama roztrhne pytel a ty si budeš moci vybrat. A pokud nebude nic dobrého tak čekej dál a pak se někdo přidá k tobě.
  11. DeBracey

    Diskuze světa 17

    Mě se líbí to vaše bezmezné nadšení, hráči vám odcházejí, ale vy jste na tom čím dál tím lépe. Vždycky s tím svízelem po krátkém působení jdete dolů až padnete na hubu úplně. A furt vám to nedochází, kdežto lamy jsou ti druzí. Vedete tu silné řeči jak vám odpadlíci vystaví vesničky, utřou vás...
  12. DeBracey

    Kavárna světa 16

    omrkněte profil tohoto hráče http://cs16.divokekmeny.cz/guest.php?screen=info_player&id=99732 hlavně ta poslední věta stojí za to
  13. DeBracey

    Kavárna světa 16

    stejně to vyhrají barbarky a bonusovky...
  14. DeBracey

    Problém s O2

    Já mám vodafoun :) a problém jsem neměl ani s sms ani s voláním, ale přes ostatní způsoby bych měl bobíka provádět transakci:gamer
Nahoru