• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Wurf

    Diskuze světa 13

    Ámen bratře :D:mocking
  2. Wurf

    Diskuze světa 13

    :mocking
  3. Wurf

    Diskuze světa 13

    A vy dělejte jen obstrukce,jak socani v parlamentu... Sami víte,že válka je pro Vás téměř prohraná,je to jen otázka času "a ruku na srdce" (ani mi to nejde z klávesnice), Vám by se zde chtělo sedět dalších minimálně 5-7let - samozřejmě za předpokladu,že by jste nás museli porazit a postupně...
  4. Wurf

    S 13 chce zlevnit šlechtu, nutné, po 3 letech 370 hráčů

    Velmi naivní...
  5. Wurf

    S 13 chce zlevnit šlechtu, nutné, po 3 letech 370 hráčů

    Deme slavit!!!:wacko:bad
  6. Wurf

    Diskuze světa 13

    Tak oni si podrazáci poruší dohodu (byť jen návštěvami) a my se jim za to ještě máme omlouvat...
  7. Wurf

    Diskuze světa 13

    :rofl ACY? no tak to se asi pudu pobodat :D
  8. Wurf

    Diskuze světa 13

    :D:D:rofl:rofl:yeah arogance -A CZo Yakko?? Až to tuhle skončíme,tak se mě nebude nikdo na tohle ptát...Mě spíš zaráží všudypřítomné vlezkodupství,poukazování na něco co může být každému ukradené a podrazy... Jo a jestli čekáš ode mě jiné chování,čekáš marně,to běž spíš hrát šachy a né se do mě...
  9. Wurf

    Ktorý kmeň sveta 13 je najlepší ?

    I tak bych chtěl vřele poděkovat...:wacko Díky,Díky,Díky
  10. Wurf

    Ktorý kmeň sveta 13 je najlepší ?

    Heh,tak věř,že s mým nárustem Vašich 90 vesnic oproti mým 4rem mne to vůbec neštve,právě naopak :D spíš bych chtěl tímto Vám za ten podraz ještě dodatečně poděkovat...:yeah- Díky
  11. Wurf

    Najlepší z najlepších (podľa Vás)

    Najlepší útočník: Skaut80 Najlepší obranca: Salva - pokud nechtěl,těžko se mu něco bralo Najlepší vodca: Nikeria Najlepší kmeň: spojenectví kmenů *UK* a Futurama Najviac oblúbený/rešpektovaný hráč: oblúbený - Nikeria,TetaMarc,shadowcompany /rešpektovaný - Topmaster,Skaut80 , Monikanz1...
  12. Wurf

    Ktorý kmeň sveta 13 je najlepší ?

    No já myslím,že máš příliš velké a hlavně z tvé strany zbytečné obavy o naše spojence. Jinak díky za chválu kmenů *UK* a samozřejmě i jejich spojenců si zapoměl dodat. To se jen tak nevidí,neboť posledně se tady házely na *UK* jen špíny...
  13. Wurf

    Výpadek světů

    Nefunguje...jsem zvědav,jak se tyhle výpadky pořeší a věřte,že PÚ zdarma na tři dny,tak jak to bylo posledně je mi celkem k ničemu,když mám koupeno na další 2 roky. Už ráno jsem kvůli tomu tratil armády a teď odpoledne nemůžu zase zabírat vesnice. Dnes totiž na S13 probíhájí tísíce útoků na...
  14. Wurf

    Vánoce = 50% Prémiových bodů zdarma!

    Zakoupeno 5000 bodů a stále očekávám těch slíbených dalších 2500 bodů jako 50% bonus...
  15. Wurf

    Mafie K97 S1 forever

    Mafie K97 S1 forever
  16. Wurf

    Diskuze světa 13

    Díky za poklonu,uznání a už zmiz jako minule prosím,myslím,že ti tenhle debakl na nějakou dobu bude zas stačit...
  17. Wurf

    Diskuze světa 13

    Tak to já si servítky zrovna moc nebral,ikdyž jsem moc dobře věděl,kdo to je...no a co...co mě měl zajímat nějaký nej hráč S13,byl to nepřítel a hotovo...taky podle toho dopad a jsem za to rád,protože jsem třeba mohl ukončit v poli poražených tuto hru já.
  18. Wurf

    Diskuze světa 13

    dovol,abych tě opravil: tak tohle jsem nikdy nenapsal...mě je nějaká vesnice,od nějakého lifetakera úplně ukradená...sama jsi psala,že tam byl zástup (pokud nekvalitní zástup,tak to byl opět Váš problém a neházej ho na nás)a jestli zas chceš začít něco o tom,že se to nedalo stíhat,tak si běž...
  19. Wurf

    Diskuze světa 13

    píšeš,jako kdyby to měl být můj problém...ostatně,tak jako vždycky,svalovat vinu jinde,kopat kolem sebe naprázdno a nehledat podstatu problému u sebe,dost mi tímhle připomínáš Neninku z S1- prostě jste odešli,jako spráskáni psi a hotovo moh bys,to by bylo fajn.Díky
  20. Wurf

    Diskuze světa 13

    Jo a těmi nejlepšími hráči myslíš určitě sebe a lifetakera - přesně ty nejlepší hráče,které jsme odsud hnali sviňským krokem tak:axe,že si tady ani nestihli zabalit a poděkovat...:D
Nahoru